Şirket Profili

Düzce Fındıkçıoğlu Oto Kurtarma olarak oto kurtarma ve yol yardımı ile uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Güvenli, garantili, dürüst ve ekonomik bir şekilde hizmet vermek en büyük gayemizdir.

Yılların verdiği birikim ve tecrübeyle 7 gün 24 saat, ihtiyacınız olduğu her an size bir telefon kadar yakınız.

Sunulan her hizmette, her geçen gün daha da öne çıkan kalitemizin üç temel nedeni... Genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları göreve tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişimdir.

Fındıkçıoğlu oto kurtarma kurulduğu 2002’ den bugüne kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti günde 24 saat, yılda 365 gün verebilmek için çalışıyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş çağrı merkezi ile desteklediği uzman kadrosunun gereken hizmeti hızla ve güvenle, kaliteli bir şekilde verebilmiş olması ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile Düzce il sınırları içerisinde sektörde öncü olduğunu kanıtlamaktadır.

Temsil ettiğimiz kurumlar ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir. Profesyonel kadromuzda bulunan elamanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin memnuniyetini daha da yükseltmektedir. Bu da bizim için son derece önemlidir.

 

Travel Turne Tranzito